لایسنس CMS سیسکو

تمامی لایسنسهای نرم افزار Cisco Meeting Server به همراه تمامی ماجولها شامل رکوردینگ و استریمینگ سرویس TURN به همراه نرم افزارهای جانبی شامل Expressway نسخه 12.5 و TMS نسخه 15.10 برای تمامی نسخه های 2.6 و 2.7 و 2.8  و 2.9 (آخرین نسخه 2.9 می باشد) موجود می باشد و امکان لایسنس دمو به صورت 15 روزه امکان پذیر می باشد (لایسنس به نام مشتری می باشد و بر اساس MAC آدرس سیستم می باشد) و با کمترین قیمت (به صورت کاملا رقابتی) و تحویل یکروزه موجود می باشد در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09021002515 و یا ایدی تلگرام getlic تماس گرفته شود


سرور میتینگ سیسکو (Cisco) با بهره گیری همزمان صدا، تصویر و ارتباطتن از طریق وب کم ، امکان پاسخگویی به نیاز های متنوع در محیط های کاری مدرن را دارد. برنامه جلسه Cisco به تمامی افراد این امکان را میدهد که  با استفاده از سیستم  کامپیوتر دفتر خود،  و یا از طریق دستگاه موبایل و یا یک مرور گر به آسانی بتوانند  جلسه  ای را ترتیب دهند، به جلسه ای بپیوند و یا از جلسه ای خارج شوند. مدیریت میتینگ  به اپراتور ها  امکان نظارت و کنترل میتینگ را میدهد. سرور میتینگ Cisco کمک میکند تا همه ی طرف  ها یک جلسه ی دوستانه و با ثبات را تجربه کنند ، هر چند که از طریق امکانات ویدیویی Cisco و یا حتی یک شرکت ثالث مثل Cisco Jabber ، و یا نرم افزار های میتینگ Cisco ( یک  شرکت بومی  و یا از طریق  مرورگر سازگار WebRTC) و یا حتی از طریق اسکایپ  در این جلسه شرکت کرده باشند.

تعداد افرادی که میتوانند در جلسه شرکت کنند تا حداکثر مجاز پشتیبانی شده توسط گروه  می باشدو بکارگیری پهنای باند برای کاهش هرینه ها بهینه سازی شده است.  سرور میتینگ Cisco،  یک تجربه کاربری ساده، و آسان را فراهم می کند.  مقیاس های این سرور برای کاربرد های مختلف براحتی کوچک و بزرگ میشود  و در صورت نیاز ظرفیت آن قابل افزایش است.  مدل مشتری محور  ” همه چیز یکجا ”  به شما این امکان را میدهد که خدمات  مورد نیاز خود را خریداری نمایید و همچنین با گذر زمان و رشد بیشتر سازمان به شما امکان افزودن به اپشن های خدمات را میدهد. سرور ترکیبی Cisco و مدل صدور مجوز آن به شما امکان انعطاف پذیری برای رفع نیازهای متغیر سازمان را می دهد. نرم افزار میتینگ Cisco در سیستم های عامل محتلفی از جمله Mac, PC, iOS, WebRTC سازگار با مرورگر های مختلف  قابل راه اندازی می باشد  و به طیف گسترده ای از کاربران  امکان دسترسی به قابلیت های آن  را  می دهد. نرم افزار ، در واقع پرتال کاربر است که قابلیت ایجاد یک یا چندین فضا را دارد که قابل تغییر و اصلاح می باشند (برای مثال،  میتوانید نام فضا را تغییر دهید، اعضا را اضافه کنید ، PIN ها و غیره). پیوستن به فضای جلسه به سادگی  کلیک کردن یک دکمه است و سپس یک رابط ساده و بصری برای  مدیریت جلسه ایجاد میشود. (ببینید که چه کسی در جلسه حضور دارد، شرکت کنندگان را اضافه کنید، حذف کنید  یا صدایشان را ببندید  و غیره). مدیریت میتینگ Cisco ابزاری نظارت اپراتور ها و مدیریت میتینگدر سرور میتینگ Cisco است. مدیران به راحتی می توانند تمام میتینگ فعال را با کنترل های نظیر اضافه کردن، حذف کردن کردن و یا بستن  و تعلیق شرکت کنندگان ها نظارت کنند. چیدمان را تغییر دهند  و به ضبط   میتینگ بپردازند و یا آن را متوقف کنند و غیره.

سرور میتینگ Cisco، نرم افزار های میتینگ و مدیریت میتینگ Cisco برای همکاری با مدیریت ارتباطات یکپارچه ی Cisco ، ™Cisco Expressway  و یا  سرور ارتباطات ویدیوئی  Cisco TelePresence برای کنترل تلفن  قابل  استفاده است. Cisco Expressway یرای پابلیش کردن سرویس بر روی اینترنت مناسب است و Cisco TelePresence Management برای برنامه ریزی جلسه های از پیش مشخص شده استفاده میشود. زیرساخت های ثالث نیز قابل  پشتیبانی است.

معماری Cisco Meeting Server

درتمامی معماری های مطرح شده ،لازمه ارتباط بین تمامی اجزا از طریق SIP TLS ،SSL و X.509 certificate می باشد و امکان ایجاد مجوزهای Private CA-Signed در سازمان با استفاده از CA سرور داخلی است

ویژگی های برجسته

 • هر کسی می تواند به جلسه بپیوندد و از یک تجربه با کیفیت بالا، سازگار و دوستانه  لذت ببرد
 • نقاط انتهایی سیسکو یا شخص ثالث
 • نرم افزار  جلسه سیسکو (بومی یا با یک مرورگر سازگار با WebRTC)

دید کلی

 • برگزاری جلسات امن (رمزگذاری ، PIN )
 • امکان یکپارچه سازی با سرور Cisco Unified Communication Manager به منظور استفاده از قابلیت Ad Hoc کنفرانس
 • امکان یکپارچه سازی با Expressway برای ایجاد کنفرانس با تجهیزات ویدئویی خارج از محیط سازمانی
 • امکان ادغام با نرم افزار TMS برای برگزاری جلسات از پیش برنامه ریزی شده
 • امکان یکپارچه سازی با LDAP
 • امکان ضبط و آرشیو جلسات
 • شرکت در جلسه با استفاده از سرویس وب تحت فناوری WebRTC
 • امکاناتی برای کنترل جلسات و چیدمان Layout
 • امکان بهینه سازی پهنای باند بین مکانهای مختلف
 • به اشتراک گذاری محتوا

ویژگی ها

 • امکان برقراری 40 تماس در لحظه
 • امکان کلاستر و افزایش ظرفیت تا 16800 پورت
 • در یک جلسه می توان تا سقف 450 نفر شرکت کننده حضور داشته باشند و با کلاستر این ظرفیت را تا 2600 نفر افزایش داد.
 • به ازای هرسرویس Web Bridge می توان 100 ارتباط WebRTC برقرار نمود.
 • حداکثر 500 ارتباط XMPP در لحظه با استفاده از Cisco Meeting App برروی (Mac/PC/iOS/WebRTC)

تجربه کاربری بصری

کاربران نهایی می توانند بدون نگرانی در مورد نحوه ی کارکرد  این تکنولوژی ،  از آن استفاده نمایند. این محصولات  ( نرم افزار های جلسات)  طیف وسیعی از گزینه های بهینه سازی شده را  برای سناریوی های مختلف همکاری ارائه می دهد:

نقاط انتهایی سیسکو میتوانند ویدئو  ها را در دو یا سه  صفحه مانیتور  نمایش دهند.

API ها را می توان برای پیکربندی این که کدام شرکت کنندگان در صفحه نمایش دیده می شود استفاده نمود.  

طیف گسترده ای  از  فرم های چیدمان وجود دارند.

لیست های ردیابی با کنترل های نهایی کاربر می تواند در نقاط پایانی  سازگار سیسکو نمایش داده شود ،  مشتریان Jabber ، برنامه جلسه سیسکو و مدیریت میتینگ سیسکو برای اپراتورها نمایش داده شود.

بررسی امکانات جدید نسخه 2.8 در CMM و CMS

بررسی API نرم افزار سیسکو CMS

سیسکو CMS وبینار

Cisco CMS Ordering Guide