لایسنس سوییچ سیسکو سری Catalyst


تمامی لایسنسهای سوییچ های خانواده CAT9K و Nexus به برای تمامی نسخه های 16.9 و 16.12 و 17 برای خانواده CAT9K و نسخه 7 برای خانواده NXOS به صورت PLR (فقط برای سری CAT9K و CAT3K موجود می باشد) و اسمارت و آفلاین نسل قدیم موجود می باشد  و با کمترین قیمت (به صورت کاملا رقابتی) و تحویل یکروزه موجود می باشد به همراه امکان دمو در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09021002515 و یا ایدی تلگرام getlic تماس گرفته شود

در ابتدا به آشنایی و تعریف کلی سوییچ می پردازیم، سوییچ شبکه دستگاهی می باشد که که نودها و دستگاه های تحت شبکه را از طریق پروسه ای به نام packet switching بهم متصل می کند. سوییچ فریم های دریافتی را پردازش کرده و سپس برای ارسال به مقصد تصمیم گیری می کند که از کدام پورت خود ارسال کند. در واقع سوییچ داده های ورودی را از هر یک از پورت های ورودی چندگانه، به پورت خروجی خاص هدایت می کند. به این ترتیب اطلاعات در مقصد مورد نظر دریافت می شوند.

استراتژی کار سوییچ بر اساس Mac Address سیستم های تحت شبکه بوده و براساس Mac address تصمیم گیری می کند. در واقع سوییچ می داند که کدام پورت، به کدام Mac Address تعلق دارد و از این رو جدولی بنام Mac Address Table ایجاد کرده و براساس آن تصمیم گیری می کند.