لایسنس سوییچ سیسکو


تمامی لایسنسهای سوییچ های خانواده CAT9K و Nexus به برای تمامی نسخه های 16.9 و 16.12 و 17 برای خانواده CAT9K و نسخه 7 برای خانواده NXOS به صورت PLR (فقط برای سری CAT9K و CAT3K موجود می باشد) و اسمارت و آفلاین نسل قدیم موجود می باشد  و با کمترین قیمت (به صورت کاملا رقابتی) و تحویل یکروزه موجود می باشد به همراه امکان دمو در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09021002515 و یا ایدی تلگرام getlic تماس گرفته شود


سوئیچ سیسکو لایه Core

سوئیچ شبکه دستگاهی می باشد که که نودها و دستگاه های تحت شبکه را از طریق پروسه ای به نام packet switching بهم متصل می کند. سوئیچ فریم های دریافتی را پردازش کرده و سپس برای ارسال به مقصد تصمیم گیری می کند که از کدام پورت خود ارسال کند. استراتژی کار سوئیچ بر اساس Mac Address سیستم های تحت شبکه بوده و براساس Mac address تصمیم گیری می کند. در واقع سوئیچ می داند که کدام پورت، به کدام Mac Address تعلق دارد و از این رو جدولی بنام Mac addres table ایجاد کرده و براساس آن تصمیم گیری می کند.

در نتیجه سوئیچ های شبکه در لایه دو از مدل OSI کار می کنند که لایه Data link نام دارد سوئیچ بین دستگاه‌های متصل شده به خود یک ارتباط ۱ به ۱ ایجاد می‌کند که این ارتباط می‌تواند به‌صورت Full-Duplex یا Half-Duplex صورت گیرد. بر اساس معیار قدرت پردازش و انتقال فریم، سوئیچ‌ها در کلاس‌های متفاوتی قرار می‌گیرند که بسته به نوع نیاز باید سوئیچی انتخاب شود تا علاوه بر مقرون‌ به ‌صرفه بودن، کارآیی موردنیاز در شبکه را فراهم آورد. بدون شک قدرتمندترین و محبوب ترین سوئیچ های شبکه متعلق به شرکت سیسکو می باشند.

هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نجوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید

استعلام قیمت تماس با تیم فروش