لایسنس سیسکو vWAAS

برای مشاهده جدول پارت نامبر لایسنس سیسکو vWAAS اینجا را کلیک کنید.

تمامی لایسنسهای نرم افزار vWAAS به همراه تمامی ماجولها برای تمامی نسخه های 6.4 موجود می باشد (به صورت Smart) و با کمترین قیمت (به صورت کاملا رقابتی) و تحویل یکروزه موجود می باشد به همراه امکان دمو در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا با شماره 09021002515 و یا ایدی تلگرام getlic تماس گرفته شود


آشنایی با سرویس vWAAS

یکی از موثرترین روش های بهینه سازی ارتباطات در شبکه، استفاده از WAAS می باشد. WAAS مخفف Wide Area Application Services است و به دو صورت Virtual و Appliance توسط سیسکو عرضه می گردد. این سیستم می تواند ارتباط بین نقاط مختلفی از WAN را، که شامل Application هایی شامل Email, Web, File, Video و VDI می باشد، به صورت قابل ملاحظه ای بهینه نماید.


هم اکنون تماس بگیرید

جهت اطلاع از قیمت و نجوه دریافت لایسنس ها از طریق فرم استعلام قیمت، با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید

استعلام قیمت تماس با تیم فروش


Cisco WAAS مجموعه‌ ای از راهکارهای بهینه ‌سازی WAN می باشد که، استفاده از پهنای باند سازمانی را به حداقل رسانده و عملکرد نرم‌ افزار را تسریع می‌کند. برای مصرف بهینه از پهنای باند موجود می ‌توان از WAAS بهره برد، به طوری که هر برنامه کاربردی برای ارائه تجربه با کیفیت در سراسر WAN، منابع مورد نیاز خود را در دسترس داشته باشد.

کاهش بار ترافیکی و تقویت برنامه ‌ها

می‌توان با مدیریت متمرکز، WAAS را مستقیما در داخل روتر سیسکو و همچنین در فاکتورهای دیگر یکپارچه ‌سازی کرد. هنگامی که کاربر WAAS را روشن می‌کند، به لطف فشرده سازی داده‌ ها، از بین بردن افزونگی داده ‌ها و بهینه ‌سازی جریان Packet های TCP، بار ترافیک WAN وی تا ۱۰۰ برابر کاهش خواهد یافت. بنابراین کاربر احتمالا خواهد توانست سرمایه گذاری در پهنای باند اضافی را به تعویق انداخته و از ظرفیت موجود خود بیشترین میزان بهره ‌وری را داشته باشد.

همچنین WAAS با استفاده از تکنیک ‌های شتاب و کپی کردن به ازای هر برنامه کاربردی برای جریان ‌های ترافیک WAN، اطمینان حاصل می‌ کند که برنامه ‌های کاربر به درستی کار می‌ کنند تا کارمندان در حال ‌کار و کارآمد باشند. برنامه‌ های کاربردی، علی رغم Delay ،Jitter و Packet Lossی که به سبب فاصله ‌های جغرافیایی بیشتر اتفاق می ‌افتند، در حال حاضر بر روی WAN و همچنین بر روی LAN فعالیت می ‌کنند.

دلایل استفاده از سیسکو WAAS

سیسکو WAAS جامع ‌ترین راهکار بهینه‌ سازی WAN در بازار است. WAAS در مقیاس ‌‌های متفاوت، از دفاتر شعب کوچک گرفته تا Data Centerهای بزرگ در دسترس می‌ باشد. WAAS یک جزء کلیدی از راهکار Cisco Intelligent WAN یا به اختصار IWAN را تشکیل می ‌دهد. IWAN کسب و کار‌ها را قادر می ‌سازد که از اتصالات حمل و نقل ارزان ‌تر اینترنت در دفاتر شعبه، بدون تاثیر بر عملکرد، امنیت و یا قابلیت اطمینان استفاده کنند.

بررسی WAAS

در حال حاضر Wide Area Application Services سیسکو ارائه دهنده مقیاس پذیرترین راهکار بهینه‌ سازی WAN با کارایی بالا در بازار می‌ باشد. این راهکار می ‌تواند تجربه کاربر نهایی را بهبود بخشیده و پهنای باند را برای برنامه‌ های کاربردی از جمله Microsoft Exchange، Citrix XenApp و XenDesktop، SAP، IBM Lotus Notes، NetApp SnapMirror، HTTP و (Secure HTTP (HTTPS و برنامه ‌های کاربردی فایل و Cloud، افزایش دهد.

سیسکو WAAS می‌ تواند به سازمان ‌ها توانایی پیاده ‌سازی طرح ‌های مهم سازمانی زیر را بدهد:

  • راهکارهای بسیار امن، مقیاس پذیر، Enterprise-Wide و Bring-Your-Own-Device یا به اختصار BYOD
  • زیرساخت دسکتاپ مجازی (VDI) با کارایی بالا و زیرساخت تجربه مجازی سیسکو (Cisco VXI)
  • برنامه‌ های زنده و On-Demand رسانه ‌ای مانند پخش آنلاین، آموزش الکترونیکی و اعلان‌ های دیجیتال
  • خدمات Cloud و خدمات عمومی و خصوصی و نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) با کارایی بالا
  • بهبود عملکرد برنامه‌های کاربردی و تجربه کاربر نهایی برای برنامه‌ های کاربردی، از جمله وب، ایمیل، VDI و برنامه‌ های کاربردی فایل و Cloud
  • کاهش الزامات پهنای باند WAN و تعویق ارتقاء های پر هزینه‌ ی پهنای باند
  • کاهش ظرفیت اشغال شده دفتر شعبه از طریق ادغام سرور و خدمات
  • ادغام مرکز داده، مجازی ‌سازی و اتوماسیون

پیشنهاد ویژه برای دریافت Cisco Smart Licensing آنلاین (حداکثر 90% تخفیف)

در حال حاضر سیسکو vWAAS به جای استفاده از لایسنس های سنتی PAK-Based از Online Smart Licensing  استفاده می نماید.

مجموعه GetLIC توانایی فراهم کردنتا حداکثر 90% تخفیف برای Cisco vWAAs Smart Licensing را دارا می باشد، در صورت داشتن هر گونه سوال با ما ارتباط برقرار نمایید.